Produkcja przyjazna dla planety

Podnosimy standardy w zakresie ograniczania wpływu na środowisko. Bierzemy odpowiedzialność za cały cykl życia naszych produktów i sprawdzamy, jak wykorzystywane są zasoby w naszych obiektach. Angażujemy się we wprowadzanie zmian, kontynuując przeprowadzanie audytów i ulepszając nasze materiały oraz metody. Nie ratujemy świata, ale bierzemy odpowiedzialność za naszą część.

Oto jak to robimy

Clean Air - California Style

Czyste powietrze - styl kalifornijski

Spełniamy standardy czystości powietrza stanu Kalifornia, które są jednymi z najbardziej rygorystycznych na świecie.

Clean Air - California Style

Drugie życie dla odpadów

Poddajemy recyklingowi wiele materiałów! Nasze programy recyklingu obejmują papier mieszany, tekturę, tuleje kartonowe, metal i kasety z tonerem.

Clean Air - California Style

Zielony marketing

Zastosowanie papieru z certyfikatem FSC do druku naszych materiałów ofertowych daje pewność, że używamy papieru pochodzącego z dobrze zarządzanych lasów.

Clean Air - California Style

Twórcze wykorzystanie zużytych materiałów

Twórcze dzieci są w stanie tchnąć nowe życie w stary materiał! Materiały już wykorzystane chętnie przekazywane są do szkół w całym kraju.

Clean Air - California Style

Opakowania bezpieczne dla środowiska

Nasze opakowanie produktu wykonane jest z materiałów nadających się do recyklingu - również Tobie zapewniamy spokój ducha.

Clean Air - California Style

Oszczędzanie energii

Nasze biura i pozostałe pomieszczenia są zaprojektowane tak, aby oszczędzać energię - w szczególności wodę, gaz i energię elektryczną.

Wylewanie folii. Odpowiedzialnie

Procesy, których używamy do produkcji wylewanej folii, zostały zoptymalizowane pod kątem recyklingu i ochrony środowiska. Redukujemy ilość odpadów poprodukcyjnych, poddajemy recyklingowi podkłady PET i keton metylowo-etylowy (MEK), zmieniliśmy także konfigurację naszego pieca do wylewania, aby oszczędzać energię.

Zobowiązanie do jakości

Każdy produkt firmy Arlon jest projektowany i wytwarzany w ramach procesów spełniających standardy IS0 9001: 2015. Te standardy zapewniają, że:

 
ISO 9001:2015
  • Dostarczamy produkty i usługi o niezmiennej jakości
  • Dostarczamy produkty i usługi spełniające oczekiwania klientów, są one zgodne z przepisami prawa a także wewnętrznymi wymogami naszej organizacji;
  • Pomóż usprawniać nasze procesy biznesowe i stale ulepszać je dla naszych klientów.