Wartości, które zakorzenione są u podstaw

Wyznaczamy wartości poprzez naszą kulturę pracy i działania. To wpływa na każdy aspekt naszego biznesu.

carrier

Uczciwość

Doskonałość

Inspiracja

Praca zespołowa

Odpowiedzialność

Pracuj z nami

Great Place To Work

Great Place To Work

“Great Place to Work®” to globalny autorytet w zakresie kultury miejsca pracy, doświadczenia pracowników i zachowań przywódczych , co do których udowodniono, że zapewniają wiodące na rynku przychody, utrzymanie pracowników i zwiększoną innowacyjność.

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Nasz najnowocześniejszy zakład produkcyjny w słonecznej miejscowości Placentia w Kalifornii posiada certyfikat ISO 9001: 2015. Aktywnie audytujemy nasze procesy, żeby wciąż przewyższać oczekiwania klientów i zwiększać wydajność.

Rewelacyjne świadczenia

Nadzwyczaj ważnym celem firmy Arlon jest posiadanie szczęśliwych i zdrowych członków jej zespołu. Chcąc zwiększyć wartość pracy, lubimy nagradzać ciężką pracę pierwszorzędnym ubezpieczeniem zdrowotnym, bezpieczeństwem finansowym i inwestycjami w naszych pracowników.
Inwestowanie w pracowników

Inwestowanie w pracowników

Arlon rozwija talenty poprzez oferowanie szkoleń dla managerów i awans wewnętrzny

Kwartalne dzielenie zysków

Kwartalne dzielenie zysków

Sukces jest wynikiem dostosowania i doskonałej pracy zespołowej, dzielenie się zyskiem ze wszystkimi pracownikami jest więc uzasadnione!

Filantropia

Filantropia

Wynagradzanie naszych pracowników za czas, który ochotniczo poświęcają organizacjom charytatywnym w swoim otoczeniu. Arlon im wynagrodzi udzielone wsparcie.

Myślisz, że pasujesz do naszego zespołu?

Przejrzyj wakaty Śledź nas na Linkedin