Znajdź swoją ścieżkę kariery i się jej trzymaj

Moglibyśmy pokazać nasze wspaniałe biuro lub opowiedzieć o dodatkowych korzyściach z pracy w Arlon, ale wiemy, że chodzi o coś więcej. Inaczej postrzegamy kulturę pracy. Wiemy, że potrzeba całego zespołu oddanych ludzi, żeby osiągnąć kolejny wielki cel.

Wakaty

Wartości, które zakorzenione są u podstaw

Wyznaczamy wartości poprzez naszą kulturę pracy i działania. To wpływa na każdy aspekt naszego biznesu.

Uczciwość

Doskonałość

Inspiracja

Praca zespołowa

Odpowiedzialność

Pracuj z nami

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Nasz najnowocześniejszy zakład produkcyjny w słonecznej miejscowości Placentia w Kalifornii posiada certyfikat ISO 9001: 2015. Aktywnie audytujemy nasze procesy, żeby wciąż przewyższać oczekiwania klientów i zwiększać wydajność.

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Rewelacyjne świadczenia

Nadzwyczaj ważnym celem firmy Arlon jest posiadanie szczęśliwych i zdrowych członków jej zespołu. Chcąc zwiększyć wartość pracy, lubimy nagradzać ciężką pracę pierwszorzędnym ubezpieczeniem zdrowotnym, bezpieczeństwem finansowym i inwestycjami w naszych pracowników.
Inwestowanie w pracowników

Inwestowanie w pracowników

Arlon rozwija talenty poprzez oferowanie szkoleń dla managerów i awans wewnętrzny

Kwartalne dzielenie zysków

Kwartalne dzielenie zysków

Sukces jest wynikiem dostosowania i doskonałej pracy zespołowej, dzielenie się zyskiem ze wszystkimi pracownikami jest więc uzasadnione!

Filantropia

Filantropia

Wynagradzanie naszych pracowników za czas, który ochotniczo poświęcają organizacjom charytatywnym w swoim otoczeniu. Arlon im wynagrodzi udzielone wsparcie.

Myślisz, że pasujesz do naszego zespołu?

Przejrzyj wakaty Śledź nas na Linkedin